equalizer.gif (240Ã?320)
 
 hamza goksal ,   abi iyi yayinlar ispanya barcelonadayiz seni dinliyoruz yine bi parca bekliyoruz senden mars lojistik calisanlari...    |           Muhammed (İstanbul esenyurt) ,   Selamün aleyküm nasilsin gardaşım kaptaşlı muhammed ben ereğliye istanbul dan selamlar ...    |           celal (yıldız) ,   neşet ertaştan gönül dağını rica ediyorum dinleyen herkese gelsin...    |           Savaş bozkurt (Kdz ereğli) ,   Erdemir oto merkez çalışan kaptanları sıradaki parça tşkler...    |           HÜLYA (ANTALYA) ,   yonca lodi -emanet çalar mısınız eşim ayhan lafcı için teşekkürler iyi yayınlar ereğli ye selamlar...    |           HÜLYA KOÇDEMİR LAFCI (ANTALYA) ,   Selam karizmatik yaklasık 10 seneden beri sizi dinliyorum ,başarılar diliyorum sizee net üzerinden Antalya da da dinlemeye devam:)ben eşim Ayhan Lafcı ve Ereğli deki tüm sevdiklerime kayahan dan 365 gün şarkısını istiyorum teşekkürler...    |           berkant akçakese (kandilli) ,   yeni yayın hayatın da başarılar dileriz kandilliden AKÇAKESE AİLESİ...    |           massoud (bayburt) ,   selamun aleykum massouddan wish e sıradakı sarkıyı calar mısın ...    |           mesut (bayburt) ,   bak yesil yesil emel sayından calar mısınız massouddan wish e ...    |           wish (onguldak/eregli) ,   kolay gelsin iyi yayınlar tolga bey wish ten massouda sıradaki farca gelsin olurmu tşkler yarın kacta geliyim ?...    |           yasar gumus (subasi) ,   iyi geceler iyi yayinlar can radyo ailesi...    |           yasar gumus (subasi) ,   iyi geceler iyi yayinlar can radyo ailesi...    |           ismail akçıray (kdz.EREĞLİ) ,   tek kelimeyle harika... ileride dahada gelişeceğinden şüphe duyulmayacağı aşıkar olan sitenizin şehrimize vede ülke vatandaşlarımıza hayırlara vesile olmasını canı yürekten arzular yayın hayatınızda başarılar dilerim....    |           nuray (kd ereğli bağlık) ,   gurup ozanca altın yüzüğüm kırıldı...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
CAN RADYO FM 89.0 Mhz.
Canınıza Can Katan Radyo
 
 

EREĞLİ-DEVREK YOLU BAŞKA BAHARA...

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli-Devrek yolunun bu yıl içerisinde ihale edileceğini ve 2018 yılında bitirileceğini bildirdi.

Çaturoğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Ereğli-Devrek Karayolu 2016 yılında ihale edilerek 2018 yılın sonlarına doğru bitirilecek ve şuanda da bu güzergâhta iki firma çalışmakta ve bu firmaların ödenekleri de bitmek üzeredir. Bu iş bu yıl içerisinde yapılacak yeni bir ihale ile tek bir firmaya yaptırılacaktır.

Güzergâh üzerinde yer alan Kızlar Deresi Mevkiinde ki duvar çalışması da en kısa zamanda ihaleye çıkarılacaktır. İskenderli Köprüsü ise ihale edilmiş, ancak kış şartları elvermediğinden dolayı yapımına başlanamamıştır. Önümüzdeki bir iki ay içerisinde başlanacaktır.

Öte yandan Ereğli-Zonguldak yolunda çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte olup, inşallah 2017 yılının sonunda tamamlanmış olacaktır.

Her alanda olduğu gibi AK Parti İktidarları döneminde başta ulaşım altyapısı olmak üzere her alanda önemli yatırımlar yapılmış ve yapılmaya devam edilmektedir. Elbette ki ulaşım altyapısı konusunda eksikliklerimiz ve gecikmelerimiz var, ancak Zonguldak coğrafyasının zorluğu bu eksik ve aksaklıklarda en önemli etken olmuştur.

CHP Milletvekilleri Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş Ereğli-Devrek yolu üzerinden AK Parti hükümetlerini ölçüsüzce eleştirmektedirler. Bunu kabul etmek mümkün değildir. Bu yolları bitirecek olanda yeni yolları yapacak olan da AK Parti iktidarıdır. Biz verdiğimiz sözün arkasındayız. Öte yandan sırça köşklerde yaşam sürenlerin komşunun camına taş atarken çok düşünmeleri icap eder.

İlimizde Merkezi Hükümet yatırımlarının bitirilmemesinin en önemli sebeplerinden biri de ihalelerin kötü müteahhitler tarafından alınmasıdır. Bunların örneğini karayolu, liman, hastane, okul, spor tesisi, yurtlar gibi her alanda görmek mümkündür. Maalesef bu kötü müteahhitlerden birinin de kim olduğunu kamuoyu yakinen bilmektedir. Sadece bu müteahhidin eğitim, sağlık ve spor dallarında geciktirdiği yatırım tutarı 100 milyon civarındadır. Kamuoyunun takdirlerine saygıyla sunarım.”

 
Tarih       : 10 Şubat 2016
 
 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2015

ÇAĞLAYAN YAYIMCILIK VE REKLAMCILIK A.Ş.

İzleyici Temsilcisi : Mustafa KELEŞ

info@ereglicanradyo.com